خوش آمدید

مهمان گرامی به انجمن کویک لرن خوش آمدی ، برای استفاده از تمامی امکانات در انجمن عضو شوید.

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام و خسته نباشید
دوستان به یک مشکل جدی خوردم 
یک مولتی پنل دارم که داده هارو از سرور میگیره و لود میکنه و تا اینجا مشکلی نداره
توی هر ردیف دو تا دکمه ی کم کردن و اضافه کردن و یه لیبل که تعداد رو بریزم توش هستش 
چطوری میتونم این دکمه ها و  اون لیبیل رو مدیریت کنم
یه عکس هم میزارم بهتر متوجه بشید
دوستان خواهش مندم جواب بدید 

screenshot.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

منظورتون مشخص نیست از مدیریت دکمه ها!

یعنی چی چطوری مدیریت کنم؟ خوب رویداد کلیک برای دکمه ها بذارین و کاری که میخواید رو تو رویداد انجام بدین

اگه منظورتون اینه که بفهمید دکمه ردیف چندم کلیک شده؟ برای این کار باید قبلا تگ داده باشین زمان ایجاد دکمه بهش. تا بعدا تشخیص بدین الان چندمی کلیک شد. تو دوره عمومی سطح یک این مساله اومده از بخش اموزشهای سایت میتونید تهیه کنید.

http://quicklearn.ir/course/دوره-عمومی-و-مقدماتی/

لینک به ارسال
در در 1396/12/15, 21:56:04، moalla گفته است :

سلام

منظورتون مشخص نیست از مدیریت دکمه ها!

یعنی چی چطوری مدیریت کنم؟ خوب رویداد کلیک برای دکمه ها بذارین و کاری که میخواید رو تو رویداد انجام بدین

اگه منظورتون اینه که بفهمید دکمه ردیف چندم کلیک شده؟ برای این کار باید قبلا تگ داده باشین زمان ایجاد دکمه بهش. تا بعدا تشخیص بدین الان چندمی کلیک شد. تو دوره عمومی سطح یک این مساله اومده از بخش اموزشهای سایت میتونید تهیه کنید.

http://quicklearn.ir/course/دوره-عمومی-و-مقدماتی/

استاد دوره ها رو خریداری کردم قبلا
دکمه هارو هم میتونم بفهمم که کدوم کلیک شده با تگ گزاری
ولی میخوام وقتی دکمه ی اول کلیک شد لیبل اول متنش تغییر کنه به دکمه دسترسی دارم ولی به لیبله که دسترسی ندارم 

لینک به ارسال
مهمان
شما در حال حاضر به عنوان کاربر مهمان دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت می باشید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

در حال بارگذاری