خوش آمدید

مهمان گرامی به انجمن کویک لرن خوش آمدی ، برای استفاده از تمامی امکانات در انجمن عضو شوید.

moalla

عضویت ناخواسته در سیستم بازیک

1 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان عزیز کویک لرن

امروز متوجه شدم پول از حسابم کم میشه و وقتی چک کردم متوجه شدم عضو سیستم بازیک شدم و روزانه ۳۰۰ تومن کم میشده!

bazik.jpg

اصلا یادم نمیاد که چطوری چهارماه پیش عضو این سیستم شدم! شاید روی تبلیغی زده باشم یا سایتی منو ناخواسته عضو کرده باشه. بهرحال همونطور که از عکس پیداس روزانه سیصد تومن از حساب من کم میشده. چهارماه روزی سیصد تومن  میشه ۳۶ هزار تومن!

جریان مشابه:

چند وقت پیش در کویک لرن یکی از کاربران مشکلات شدید قانونی و دادگاه و ... براش پیش اومده بود بخاطر تبلیغی که از طریق عدد تو برنامش شده بود و کاربری رو عضو سیستمی کرده بود و به جرم همدستی در حال محکوم شدن بودن .... که بالاخره شاکی دلش نرم میشه و پولی رو میگیره و ماجرا ختم میشه.  اطلاعات بیشتر

چطور میشه از وجود چنین پنلهایی روی گوشیتون مطلع بشین؟

- کافیه که روی شماره گیر گوشیتون این رو بگیرید: ستاره هشتصد مربع  (#800*)
حتما این کارو هم برای خودتون و اطرافیانتون انجام بدین. فکر نمیکنم از اونهایی که ناخواسته عضوی این سیستم شدن صدتا یکی هم راضی باشن روزی فلان مبلغ ازشون کسر بشه!

چرا این مطلب رو اینجا نوشتم؟

۱- اول اینکه از مسولین بازیک میخوام پولهایی که کم شده رو برگردونن! این مطلب رو برای سایت بازیک ایمیل میکنم. جدا از اینکه میدونم از مسولینش توی سایت و کانال کویک لرن عضو هستن.

۲- علت دیگه ای که این مطلب رو نوشتم این بود که دوستانی که باز ناخواسته عضو شدن مطلع بشن و عضویت رو لغو کنن.

۳- و اما وظیفه ما به عنوان برنامه نویس در مقابل این مدل تبلیغات چیه؟ این مدل سیستمهای تبلیغاتی که بیشتر به عنوان ارزش افزوده مطرحه جدیدا زیاد شده و خیلی ها رو شاکی کرده. به عنوان برنامه نویس شاید بتونید شما هم با پوش و مدلهای دیگه کاربراتون رو عضو کنید و سهم بالایی هم بگیرین. (همانطور که به بخش تبلیغاتی کویک لرن بارها پیشنهاد شده‌)‌ اما دوستان خواااااهش میکنم وارد این بازی ها نشید که شخصا اصلا علاقه ای به خوردن چنین پولهایی ندارم! علاوه بر اینکه ممکنه مثل علی اقا که جریانش مفصل تو تاپیک دیگه گفته شده پاتون گیر بیفته. تو اون پرونده هم شاکی نتونسته بود از صاحبان اصلی تبلیغ شکایت کنه و فقط از ایشون به عنوان شریک شکایت کرده بود!
توجه کنید که پیامهایی که اول داده میشه باعث میشه خود صاحبان بازیک و امثال بازیک از لحاظ قانونی قابل پیگیری نباشن اما من و شمای برنامه نویس دستمون به کجا بنده؟ در پیام اول نوشته شده سه روز رایگان عضویت دارین و بعد از سه روز روزی ۳۰۰ تومن از شما کم میشه اما اکثر افراد با وجود پیامهای تبلیغاتی زیاد توجهی نمیکنن و اتوماتیک عضو سیستم میشن و بقیه ماجرا...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری