خوش آمدید

مهمان گرامی به انجمن کویک لرن خوش آمدی ، برای استفاده از تمامی امکانات در انجمن عضو شوید.

moalla

معرفی نرم افزارهای آموزش زبان

11 ارسال در این موضوع قرار دارد

در این تاپیک قصد دارم برنامه های مفید اموزش زبان رو معرفی کنم. دوستان هم اگر تجربه خوبی از نرم افزاری داشتن اینجا معرفی کنن تا بقیه دوستان هم استفاده کنن.

اولین برنامه(و بهترین برنامه های که تا حالا شناختم):

1-رزتا استون - Rosseta Strone

d-7f7b81ff9d.jpg

2-Tell Me More Performance English

http://p30download.com/fa/entry/33855/'>6-1314093649-tell-me-more-performance-en

این برنامه رو میتونید توی pcdownload و بقیه سایتهای دانلود به رایگان دانلود کنید. یکم نصبش سخته و امیدوارم از پسش بربیاید. روش این مجموعه واقعا جالبه. به روش زبان مادری به شما زبان یاد میده. روش این مجموعه فقط اینه: عکس و صدا! البته از عکسهایی که پشت سر هم نشون میده کم کم یکسری قواعد هم در ذهنتون شکل میگیره. باید اینقدر ببینید و بگید تا بتونید جلو برید. روش بسیار جالبی داره و توصیه میکنم حتما نگاه کنید و هر روز یه درسش رو یاد بگیرید.

با کلیک روی عکس هر نرم افزار میتونید اونو از منبعش دان کنید.

perspolis211، reza.mir72، me.grnet و 2 کاربر دیگر پسندیده اند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واقعا اموزش های خوبیه من حدود دو سال پیش نرم افزار ایتالیایشو گرفتم فقط همون هفته یه کم کار کردم باهاش الان خیلی از کلمه هایی که یاد داده بودو یادمه محیط جذاب و کاربر پسندی هم داره ...

لینک به ارسال

به نظر من هیچ کدوم از این نرم افزارهای آموزش زبان بدرد نمیخوره!

چون اولا برای راه افتادن باید حتما کلاس زبان رفت! برای اینکه شما بتونید مکالمه کنید حتما باید در جمع های گروهی شرکت کنید تا حس challenging بهتون دست بده!

بعدش که به سطح مناسبی رسیدید میتونید از فیلم و مستند و اخبار و ... استفاده کنید.

وگرنه به شخصه معتقدم این جور نرم افزارها صرفا برای پر کردن جیب سازنده شه !

top206 پسند دیده است

لینک به ارسال

به نظر من هیچ کدوم از این نرم افزارهای آموزش زبان بدرد نمیخوره!

چون اولا برای راه افتادن باید حتما کلاس زبان رفت! برای اینکه شما بتونید مکالمه کنید حتما باید در جمع های گروهی شرکت کنید تا حس challenging بهتون دست بده!

بعدش که به سطح مناسبی رسیدید میتونید از فیلم و مستند و اخبار و ... استفاده کنید.

وگرنه به شخصه معتقدم این جور نرم افزارها صرفا برای پر کردن جیب سازنده شه !

من تا قبل اينكه برنامه نويسي رو ياد بگيرم ميگفتم حتما بايد برم آموزشگاه تا بتونم ياد بگيرم.ولي اينجا خيلي بهتر ياد گرفتم.الانم آموزشگاه براي جاوا هست ولي من ميخوام از اينجا ادامه بدم.زبان هم همينجوره.اگه ارده كنيد ميتونيد با همين نرم افزار ها هم ياد بگيريد

top206 پسند دیده است

لینک به ارسال

سلام ، فیلم آموزش قواعد زبان انگلیسی به زبان فارسی کسی سراغ داره؟

top206 پسند دیده است

لینک به ارسال

من با این برنامه خیلی کار کردم

انگلیسی

المانی

ایتالیایی

ولی متاسفانه تب یادگیری زبان خیلی زود سرد شد البته انگلیسی رو تا حدودی زیادی بلدم

top206 پسند دیده است

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری