خوش آمدید

مهمان گرامی به انجمن کویک لرن خوش آمدی ، برای استفاده از تمامی امکانات در انجمن عضو شوید.

ali001379

خطای عجیب هنگام افزودن علاقه مندی در دوره متریال

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام من وقتی کد علاقه مندی رو اضافه میکنم و یا سورس علاقه مندی و اجرا میکنم

با افزودن به علاقه مندی و اسکرول آلتیمیت ویو برنامه بسته و خطا های زیر را می دهد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. وقتی شما تو علاقه مندی ها چیزی رو تغییر میدین باید کرسر اصلی دوباره پر برشه

برای این منظور خط زیر رو به انتهای کلیک لیبل سه اضافه کنید:

cur1 = sql1.ExecQuery("SELECT * from ketab")

ali001379 پسند دیده است

لینک به ارسال
در در 1396/02/30, 15:27:25، moalla گفته است :

سلام. وقتی شما تو علاقه مندی ها چیزی رو تغییر میدین باید کرسر اصلی دوباره پر برشه

برای این منظور خط زیر رو به انتهای کلیک لیبل سه اضافه کنید:

cur1 = sql1.ExecQuery("SELECT * from ketab")

با سلام منم دقیقا همین مشکل رو داشتم ولی الان دوباره به مشکل جدیدی برخورد کردم اونم وقتی رو دکمه علاقه مندی ها کلیک می کنم چند تا دکمه دیگه هم آیکن شون مشکی میشن ولی تو لیست علاقه مندی ها فقط اونی که من کلیک می کنم رو نشون میده .

بعد میرم تو علاقه مندی ها باز هم کلیک می کنم تا از لیست علاقه مندی ها خارج بشه ، خارج میشه ولی تو فهرست هنوز خود اون با بقیه باز مشکی میمونن ولی برنامه رو که می بندم  و دوباره باز میکنم دکمه ای که کلیک کردم رو دیگه مشکی نیست اما باز اونهایی که خود به خود ایجاد شدن هستن.

الان متوجه شدم در فهرست هر بار که اسکرول رو از بالا میام تا انتها ، هربار دکمه علاقه مندی ها مشکی میشه ولی تو لیست علاقه مندی ها ظاهر نمیشن

لینک به ارسال

با سلام خدمت همه دوستان

جناب معلی شما لطف کردید تمام مطالب رو آموزش دادید لطفا قسمت علاقه مندی های دوره کتاب متریال قسمت آخرش که باید گزینه های مورد علاقه در لیست علاقه مندی حذف بشه رو قرار ندادید

لطفا یه فیلمی چیزی بزار ببینیم باید چکار کنیم

ممنون میشم جواب بدین

لینک به ارسال
مهمان
شما در حال حاضر به عنوان کاربر مهمان دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت می باشید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

در حال بارگذاری