خوش آمدید

مهمان گرامی به انجمن کویک لرن خوش آمدی ، برای استفاده از تمامی امکانات در انجمن عضو شوید.

shahrokhnazari مهمان

آپدیت کردن برنامه های آندروید

9 ارسال در این موضوع قرار دارد

فرض کنیم برنامه ای که نوشتیم از یک فایل xml اطلاعاتی رو می خونه................ماهانه می خواهیم فایل xml آپدیت کنیم....چه جوری میشه اون فایل فقط رو تبلت یا گوشی آپدیت کرد...ممنون از راهنمایی دوستان.....................

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اون موقع باید سرور داشته باشی تا بتونی اونطوری بدون نیاز به آپدیت کل برنامه برنامه رو آپدیت کنی 

لینک به ارسال

من نمیخوام که چند باره فایل apk بسازم و کل برنامه رو آپدیت کنم من فقط میخوام بانک xml آپدیت کنم.

لینک به ارسال

حالا چرا xml?

اطلاعات شما چیه که باید اپدیت بشه؟ اگه متنیه که همیش میشه دیتابیس شما

دیتابیس شما چیه؟

اگه sqlite باید با دستورات کوئری اپدیتش کنید. یعنی Insert

متوجه منظورم میشین؟

اینطوری دیگه xml زیاد خاصیتی نداره و اگه بخواین استفاده کنین کارتون رو چندبرابر میکنه و سرعت اپدیت رو زیاد میکنه

لینک به ارسال

از راهنمایی شما ممنون......بحث من کارایی و یا عدم کارایی xml نیست ......یعنی وقتی که من apk رو میسازم .. هیچ دسترسی به محتویاتش ندارم......................فکر کنید من مستقبما از یک فایل متنی میخونم .....و یک  اسکرول ار فایل متنی دارم....که کاربر رو دیوایسش می بینه..........من میتونم یک فایل نصب جدیدبسازم.............با الحاق فایل متنی جدید.......اما نمی خوام این روش انجام بدم میخوام فایل متنی جدید جایگزین قدیمه  کنم....................ممنون از راهنمایی.....

لینک به ارسال

مشکل شما به دو روش حل میشه :

1.همون جوری که جناب آقای معلی گفتند ... که اطلاعاتتون رو میریزی توی یه sql سرور آنلاین بعد به برنامه میگی که اطلاعات جدید رو بگیره  وذخیره کنه رو گوشی.

2. روشی که من استفاده میکنم )برنامه دیتابیسش رو کامل از اینترنت دانلود میکنه و قرار میده توی مموری کارت! با یه سری تنظیمات که اول چک میکنه اطلاعات جدید اومده یا نه.!

لینک به ارسال
مهمان
شما در حال حاضر به عنوان کاربر مهمان دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت می باشید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

در حال بارگذاری