خوش آمدید

مهمان گرامی به انجمن کویک لرن خوش آمدی ، برای استفاده از تمامی امکانات در انجمن عضو شوید.

Farzin-PC

دریافت Credit Card و Visa Card برای ایجاد حساب گوگل پلی دولوپر!

52 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام

به یه سایتی بر خوردن که برام خیلی جالب بود!

به راحتی میتونید ویزا کارت بگیرید و گردش حساب داشته باشید و ....

سایت هم هیچ درصدی ازتون نمیگیره!

یعنی هرچی از گوگل پیلی درآمد داشته باشید برای خودتون هست! و همون طور که میدونید درآمد تو گوگل پلی فوق العاده بالاست!!!!

payment24.ir

براشون تیکت زدم و درمورد حساب گوگل پرسیدم

متن رو اینجا میزارم شاید بدردتون خورد!

فرزین میرزایی:

با سلام و خسته نباشید 

میخواستم بدونم برای انتشار برنامه در ارکت گوگل چه مراحلی رو باید طی کنم!؟ 

البته خیلی تو گوگل چرخیدم و راه های مختلف رو دیدم ولی اینطور که تو توضیحات شما خوندم میشه اونور حساب داشت و کل در آمد میشه برای دولوپر ولی بقیه جا ها یه درصدی کم میکنن! 

اگه یه راهنمایی کلی به من بکنید ممنون میشم :)

افشار جوکار:

هزینه افتتاح حساب برای اکانت Google play 229000 تومان هست 
و از امارات باز میشن ، با این اکانت شما فقط میتونید برنامه هایی رو بزارین که رایگان هست و یا اینکه پرداخت درون برنامه ای داشته باشن

فرزین میرزایی:

سلامی مجدد 
ممنون از پاسخ گویی 

یعنی هیچ جور نمیشه برنامه پولی گذاشت؟! منظورتون از درون برنامه ای همون درزون پرداخت خود گوگل هست دیگه؟! 

و یه سوال دیگه! با این روش شما بار هم اگه با ای پی ایران وارد دولوپر کونسول بشیم حساب رو بلوکه میکنن؟! (شما تو شرایط استفاده توضیح داده بودید که نباید از vpn و ... استفاده بشه!) 

ممنون

افشار جوکار:

بله 
منظور همون پرداخت درون برنامه ای گوگل هست 
و به هیچ عنوان نباید با آی پی ایران وصل بشین

دوستان هرکس مکاتبه ی دیگه ای داشت اینجا هم بگه که اطلاعات همه تکمیل بشه!
ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب وفتی درون پرداخت گوگل استفاده میکنیم

پس میشه پولی گذاشت

چون هردو حساب خارج میخوان

میشه فرقشونو بگی؟

لینک به ارسال

من می تونم براتون حساب خارج از کشور ایجاد کنم ( به نام خودتون نه ) . خواستید پیام بدید ...

لینک به ارسال

با سلام

به یه سایتی بر خوردن که برام خیلی جالب بود!

به راحتی میتونید ویزا کارت بگیرید و گردش حساب داشته باشید و ....

سایت هم هیچ درصدی ازتون نمیگیره!

یعنی هرچی از گوگل پیلی درآمد داشته باشید برای خودتون هست! و همون طور که میدونید درآمد تو گوگل پلی فوق العاده بالاست!!!!

payment24.ir

براشون تیکت زدم و درمورد حساب گوگل پرسیدم

متن رو اینجا میزارم شاید بدردتون خورد!

فرزین میرزایی:

با سلام و خسته نباشید 

میخواستم بدونم برای انتشار برنامه در ارکت گوگل چه مراحلی رو باید طی کنم!؟ 

البته خیلی تو گوگل چرخیدم و راه های مختلف رو دیدم ولی اینطور که تو توضیحات شما خوندم میشه اونور حساب داشت و کل در آمد میشه برای دولوپر ولی بقیه جا ها یه درصدی کم میکنن! 

اگه یه راهنمایی کلی به من بکنید ممنون میشم :)

افشار جوکار:

هزینه افتتاح حساب برای اکانت Google play 229000 تومان هست 
و از امارات باز میشن ، با این اکانت شما فقط میتونید برنامه هایی رو بزارین که رایگان هست و یا اینکه پرداخت درون برنامه ای داشته باشن

فرزین میرزایی:

سلامی مجدد 
ممنون از پاسخ گویی 

یعنی هیچ جور نمیشه برنامه پولی گذاشت؟! منظورتون از درون برنامه ای همون درزون پرداخت خود گوگل هست دیگه؟! 

و یه سوال دیگه! با این روش شما بار هم اگه با ای پی ایران وارد دولوپر کونسول بشیم حساب رو بلوکه میکنن؟! (شما تو شرایط استفاده توضیح داده بودید که نباید از vpn و ... استفاده بشه!) 

ممنون

افشار جوکار:

بله 
منظور همون پرداخت درون برنامه ای گوگل هست 
و به هیچ عنوان نباید با آی پی ایران وصل بشین

دوستان هرکس مکاتبه ی دیگه ای داشت اینجا هم بگه که اطلاعات همه تکمیل بشه!
ممنون

اقا فرزین قبلا اقای اسدی هم سعی کرده بودند برنامه بزارند گوگل پلی و چندی از دوستان ولی هیچ کدامشون از فروش راضی نبودند و گفتند افتضاحه

گوگل پلی خوبه ولی نه برای اپ ایرانی اگر کسی واقعا حرفه ای میتونه اپ بزنه و اون به زبان انگلیسی بفرسته گوگل پلی احتمال موفقیت هست در غیر این صورت باید بیخیالش بشید در ضمن

توی همین بازار خودمون چند تا حرفه ای داریم که بالای بازار را گرفتند و اصلا به ما تازه کار ها اجازه نمیدند بیاییم بالا دیگه چه برسه به گوگل که همه کشور ها بهش دسترسی دارند و بدون شک توی هر کشوری هم چند تا شرکت غول توی این زمینه وجود داره که اجازه دیده شدن و رشد را به هیچ کسی نمیده

بهتره روی همین بازار خودمون مانور بدیم بهتره

اقا فرزین شما توی همین بازار شانس نداری میخوایی بری گوگل نکن برادر من نکن  :| شما وارد گوگل بشی گوگل ورشکست میکنه نکن عزیز من این کار باعث میشه خیلی ها از نون خوردن بیفتن :|

در بالا گفتم شدیدا مخالفم کسی که توی بازار موفق نمیشه به هیچ وجه تاکید میکنم به هیچ وجه نمیتونه توی گوگل موفق باشه اینجا 10 میلیونه  برنامه آدم بالا نمیاد چه برسه به اون جا که به زور 2 میلیون کاربر داره (فارسی زبان )

که اون دو میلیونه هم انگلیسیشون قویه و دلیلی نمیبینند که بخوان از اپ ها فارسی استفاده کنند چون به نظرم معتقدند که اون طرفی ها از ما بهترن :|

لینک به ارسال

خب وفتی درون پرداخت گوگل استفاده میکنیم

پس میشه پولی گذاشت

چون هردو حساب خارج میخوان

میشه فرقشونو بگی؟

تیکت زدم هنوز جواب ندادن!

من می تونم براتون حساب خارج از کشور ایجاد کنم ( به نام خودتون نه ) . خواستید پیام بدید ...

خوبیه این سایت اینه که به اسم خودمون میده!

وگر نه من میتونستم به دوستان و آشنایانی که اونور هستن بگم یه حساب برام باز کنن! ولی امنیت نیست! چون طرف تمام اطلاعات رو داره و خیلی راحت میتونه حساب رو خالی کنه! (با توجه به ایرانی بودن ما :D )

اقا فرزین قبلا اقای اسدی هم سعی کرده بودند برنامه بزارند گوگل پلی و چندی از دوستان ولی هیچ کدامشون از فروش راضی نبودند و گفتند افتضاحه

گوگل پلی خوبه ولی نه برای اپ ایرانی اگر کسی واقعا حرفه ای میتونه اپ بزنه و اون به زبان انگلیسی بفرسته گوگل پلی احتمال موفقیت هست در غیر این صورت باید بیخیالش بشید در ضمن

توی همین بازار خودمون چند تا حرفه ای داریم که بالای بازار را گرفتند و اصلا به ما تازه کار ها اجازه نمیدند بیاییم بالا دیگه چه برسه به گوگل که همه کشور ها بهش دسترسی دارند و بدون شک توی هر کشوری هم چند تا شرکت غول توی این زمینه وجود داره که اجازه دیده شدن و رشد را به هیچ کسی نمیده

بهتره روی همین بازار خودمون مانور بدیم بهتره

اقا فرزین شما توی همین بازار شانس نداری میخوایی بری گوگل نکن برادر من نکن  :| شما وارد گوگل بشی گوگل ورشکست میکنه نکن عزیز من این کار باعث میشه خیلی ها از نون خوردن بیفتن :|

اولا خود آقای اسدی هم نباید توقع فروش میداشت! :|

مثه این میمونه کفش تن تاک رو ببری اونور بخای بفروشی :|

هدف من اپ های کاربردی و انگلیسی هست!

اگر دقت کنید من هیچ علاقه ای به تولید اپ برای کاربران ایرانی ندارم! مثلا همون PLAY رو اگه میدیدید زبانش انگلیسی بود! چون کاربر ایرانی خر است :D (البته نه همه ولی تقریبا 98 درصد اینجورین! :| )

و این که میگید تو بازار 4 تا برنامه بالا هستن دیگه به بقیه نمیرسه! مگه گوگل پلی بازاره؟! :| اونا الگوریتمشون اینقدر مثل بازار چرت نیست! :|

اونجا هر کاربر چیزی رو میبینه که باید ببینه! و مطمئن باش چرت ترین برنامه هم حداقل 1 میلیون دانلود رو داره!

دیگه حوصله تایپ ندارم :|

موق باشید!

لینک به ارسال

اونجا هر کاربر چیزی رو میبینه که باید ببینه! و مطمئن باش چرت ترین برنامه هم حداقل 1 میلیون دانلود رو داره!

من هر روز میرم گوگل پلی ولی چرت ترین برنامه ها رو به عینه دیدم که +10 تا دان داشت

به صدتا نرسید چه برسه به 1میلیون :|

صرفا جهت اطلاع :D

hadi20 پسند دیده است

لینک به ارسال

من هر روز میرم گوگل پلی ولی چرت ترین برنامه ها رو به عینه دیدم که +10 تا دان داشت

به صدتا نرسید چه برسه به 1میلیون :|

صرفا جهت اطلاع :D

رقابت توی همین ایران خودمون سخته چه برسه به جهان در کل میگم افراد حرفه ای مثل استاد معلی و اقا مهدی هم به نظرم ریسکه بخوان توی بازار جهانی با اون گنده ها به رقابت بپردازند توی همین ایران موفق تر هستند تا خارج

تنها چیزی که بچه ها خیال میکنند گوگل پلی میلیونرشون میکنه نرخ دلاره

مثلا یه اپ میزارند یک دلار خیال میکنند مثلا 10 هزار تا در بهترین وضعش دانلود بشه میشه 10 هزار دلار میشه 35 میلیون

من دیگه حوصله تایپ ندارم هر کس قانع نشد بگه با یه روش دیگه اقدام کنم مثلا چوب چماغ دسته بیل

iMohammadReza و top206 پسند شده است

لینک به ارسال

سلام

اگر به اسم خود فرد باز کنه عالی است ولی قیمتی که میده خیلی مشکوک هست من قبلا امار باز کردن حساب خارجی با ویزا کارت از چند شرکت معتبر گرفتم همه بالای یک میلیون بود تازه باید تو کارت هم یه مقدار ثابت میذاشتی

قیمتش خیلی مشکوکه

---------------------

در مورد امار فروش تو گوگل پلی باید بگیم اونجا یه تجارت واقعا بزرگ است و با بازار قابل مقایسه نیست طبق تحقیقاتی که خودم کردم برنامه های فارسی تو کشورهای اطراف ایران مشتری خیلی خوبی دارند

برانامه دو زبانه و کاربردی که دیگه واقعا مشتری بالایی داره

اما چند نکته مهمه

مشتری خارجی باید بتواند خرید کند اون موردی که در مورد دوستان گفتید فروش نداشتند چون درون پرداخت ایران تو برنامه داشتند و خب این خیلی طبیعی است که فروش نکنند

مورد دوم

سیستم بازاریابی تو گوگل است

ما اشنایی با سیستم گوگل نداریم و نمی دونیم چطور باید وارد رقابت بشیم برنامه ما چطور باید عرضه بشه چکار کنیم که برنامه تو دید فارسی زبان ها بره و...

مثلا فرض کنید کسی با سیستم بازار اشنایی نداشته باشد برنامه پولی بیاد درون پرداخت منتشر کنه و برعکس خب هیچ کدوم فروش نمیکنه

لینک به ارسال

سلام

اگر به اسم خود فرد باز کنه عالی است ولی قیمتی که میده خیلی مشکوک هست من قبلا امار باز کردن حساب خارجی با ویزا کارت از چند شرکت معتبر گرفتم همه بالای یک میلیون بود تازه باید تو کارت هم یه مقدار ثابت میذاشتی

قیمتش خیلی مشکوکه

---------------------

در مورد امار فروش تو گوگل پلی باید بگیم اونجا یه تجارت واقعا بزرگ است و با بازار قابل مقایسه نیست طبق تحقیقاتی که خودم کردم برنامه های فارسی تو کشورهای اطراف ایران مشتری خیلی خوبی دارند

برانامه دو زبانه و کاربردی که دیگه واقعا مشتری بالایی داره

اما چند نکته مهمه

مشتری خارجی باید بتواند خرید کند اون موردی که در مورد دوستان گفتید فروش نداشتند چون درون پرداخت ایران تو برنامه داشتند و خب این خیلی طبیعی است که فروش نکنند

مورد دوم

سیستم بازاریابی تو گوگل است

ما اشنایی با سیستم گوگل نداریم و نمی دونیم چطور باید وارد رقابت بشیم برنامه ما چطور باید عرضه بشه چکار کنیم که برنامه تو دید فارسی زبان ها بره و...

مثلا فرض کنید کسی با سیستم بازار اشنایی نداشته باشد برنامه پولی بیاد درون پرداخت منتشر کنه و برعکس خب هیچ کدوم فروش نمیکنه

اقا مهدی افراد با تجربه ای مثل شما که توی بازار موفق هستید مشکلی نداره توی گوگل هم وارد بشید ولی افرادی مثل ما و اکثر بچه های کوییک لرن که توی بازار هم به زور فروش دارند اشتباهه وارد مارکت جهانی بشن این یه مورد استثنا داره که طرف خیلی حرفه ای فقط شانس نیاورده به خاطر همین توی بازار موفق نیست
top206 پسند دیده است

لینک به ارسال

اقا مهدی افراد با تجربه ای مثل شما که توی بازار موفق هستید مشکلی نداره توی گوگل هم وارد بشید ولی افرادی مثل ما و اکثر بچه های کوییک لرن که توی بازار هم به زور فروش دارند اشتباهه وارد مارکت جهانی بشن این یه مورد استثنا داره که طرف خیلی حرفه ای فقط شانس نیاورده به خاطر همین توی بازار موفق نیست

آقا خوب وارد نشو :D

زوره مگه؟! :D

----------------------------------

@مهدی اسک دین

با نظرتون موافقم! ولی اون قسمت مشکوک بودن سایت رو نه! :|

سایت خیلی معتبری هست! 

برای دریافت ویزا کارت فیزیکی همون 1 تومن هزینه داره!

---------------------------------

@iMohammadReza

جوابی که دادن:

بدلیل اینکه مرچنت گوگل فقط برای کشورهای محدودی فعال است.

من که نفهمیدم چی میگه :D
iMohammadReza پسند دیده است

لینک به ارسال

ما پارسال از الان شما خیلی بی تجربه تر بودیم

اینقدر برنامه رایگان و پولی زدیم و کار کردیم روش های مختلف فروش و...

شما هم الان نسبت به 4 ماه پیش خیلی با تجربه تر شدی

پس نگران نباش خودت با 4 ماه پیش که مقایسه کنی میبنی که داری پیشرفت میکنی

مهم یادگیری   و تجربه است سعی کنید درجا نزنید همش دنبال یادگیری چیزای جدید باشید

بدلیل اینکه مرچنت گوگل فقط برای کشورهای محدودی فعال است.

سوال کن حساب اپل باز نمیکنند

من رفتم سایتش نفهمیدم این باز کردن حساب گوگل کجاست

لینک به ارسال

خب مشکل بلوکه کردن حساب چی میشه ... با وی پی ان وصل شیم به گوگل پلی مشکلی پیش نمیاد ؟ منم تو سایتش چیزی با عنوان  حساب گوگل  ندیدم

لینک به ارسال

@مهدی اسک دین

حساب اپل هم باز میکنن!

عضو بشید و تیکت بدید!

@M0h3en

آغا خوب بخونید دیگه!

به هیچ عنوان نباید با آی پی ایران وصل بشین!

لینک به ارسال

ماشالله اعصاب جواب دادن نیستااا .... اونو که خب خوندم برای این پرسیدم چون تو پرانتز نوشته بودی با وی پی ان نباید وصل شد

لینک به ارسال

@M0h3en

نه دیگه خوب نخوندی :D

اونو من پرسیده بودم از یارو! بعد اون یارو گفته بود که نباید وصل شی :D

لینک به ارسال

دوستان عزیز گوگل پلی یک خاصیت داره میتونی هر برنامه ای رو که میزاری اسم یک دولوپر و مشخصاتش رو بدی مثل اینه که با یک حساب چندین نفر میتونن برنامه بزارن ولی با اسم و مشخصات خودشون

ما پارسال از الان شما خیلی بی تجربه تر بودیم

اینقدر برنامه رایگان و پولی زدیم و کار کردیم روش های مختلف فروش و...

شما هم الان نسبت به 4 ماه پیش خیلی با تجربه تر شدی

پس نگران نباش خودت با 4 ماه پیش که مقایسه کنی میبنی که داری پیشرفت میکنی

مهم یادگیری   و تجربه است سعی کنید درجا نزنید همش دنبال یادگیری چیزای جدید باشید

سوال کن حساب اپل باز نمیکنند

من رفتم سایتش نفهمیدم این باز کردن حساب گوگل کجاست

والله ما دوساله برنامه نویسی میکنیم هنوز تجربه خاصی کسب نکردیم :|:D

لینک به ارسال

من درخواست ثبت اکانت دادم گفتن اگه گوگل به ای پی لاگین شما گیر بده یا بخواد تماس تلفنی برقرار کنه یا هر مشکلی پیش بیاد کاری از دست ما برنمیاد

لینک به ارسال

مطمئن باش چرت ترین برنامه هم حداقل 1 میلیون دانلود رو داره!
https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.piveclabs.English1

یکم باید تو تصمیمت تجدید نظر کنی :|

top206 پسند دیده است

لینک به ارسال

من درخواست ثبت اکانت دادم گفتن اگه گوگل به ای پی لاگین شما گیر بده یا بخواد تماس تلفنی برقرار کنه یا هر مشکلی پیش بیاد کاری از دست ما برنمیاد

منم میخوام اما خیلی گرونه!

یکی بخره برنامه های بقیه رو در راه خدا قبول کنه و بذاره تو پنلش!

خخخخخخ

لینک به ارسال

اصلا چرا دعوا

کافیه یه لاک اسکرین، والپیپر، مجموعه ی آهنگ زنگ، یا برنامه های موجودات سخنگو، خبرخوان، هشدار دهنده، جی پی اس، موزیک پلیر، یا حتی کتابای معروف قدیمی رو یه برنامه کنی و بفرستی

تازه یه تبلیغ هم که بذاری حداقل با هر کلیک 400 تومن در بیاری خودش کلی میشه

یا اصلا یه دیکشنری ساده

فست دیکشنری ایرانی خودمون هم هست که تبلغاتش از admob هست

به هر حال اگه کسی همت کنه به راحتی میتونه موفق بشه

انگلیسی ساختن برنامه های کاربردی هم که کاری نداره

پس دیگه منتظر چی هستین

Just create your own great app

Put it on Google play

And make money

It's simple

Farzin-PC پسند دیده است

لینک به ارسال

اصلا چرا دعوا

کافیه یه لاک اسکرین، والپیپر، مجموعه ی آهنگ زنگ، یا برنامه های موجودات سخنگو، خبرخوان، هشدار دهنده، جی پی اس، موزیک پلیر، یا حتی کتابای معروف قدیمی رو یه برنامه کنی و بفرستی

تازه یه تبلیغ هم که بذاری حداقل با هر کلیک 400 تومن در بیاری خودش کلی میشه

یا اصلا یه دیکشنری ساده

فست دیکشنری ایرانی خودمون هم هست که تبلغاتش از admob هست

به هر حال اگه کسی همت کنه به راحتی میتونه موفق بشه

انگلیسی ساختن برنامه های کاربردی هم که کاری نداره

پس دیگه منتظر چی هستین

Just create your own great app

Put it on Google play

And make money

It's simple

خداوکیلی داشتم فکر میکردم اگه به این راحتی بود میلیونر بودم :|

لینک به ارسال

آقا باور کنید اونقدر ها هم که شما فکر می کنید سخت نیست

حیف که فعلا نمی تونم خودم چیزی بسازم

چون دارم کمیک ترجمه می کنم

ولی بعدش یه کارایی می کنم ببینیم چی میشه

ولی باور کنیدا حتی یه برنامه ضبط صدا هم با تبلیغ می تونه خوب پولی توش باشه هااااااااااا

Farzin-PC پسند دیده است

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری